Ukupno: 332022
Ovaj mjesec: 1958
Lino višebojac u našoj školi
Autor: Vedrana Prpić Tuk, 21. 2. 2014.

Datum 20. veljače 2014. učenici, roditelji i nastavnici neće tako skoro zaboraviti. I dan nakon održanog Lino višebojca u našoj školi osjeti se duh sportskog natjecanja i navijačke atmosfere. Hodnikom bruje prepričavanja jučerašnjih događaja, a djevojke dugo neće zaboraviti nogometaše. Sve su nas ponijela zabavna natjecanja u košarci, rukometu, nogometu i atletici. Nabrijanoj atmosferi pridonijeli su uživljeni natjecatelji, izuzetno raspoloženi voditelj i pomahnitala publika. Svi su bili vođeni jednim ciljem: POBJEDOM!

Prije natjecanja šahovska ekipa naše škole odigrala je simultanu partiju šaha s gostom, juniorskim prvakom Hrvatske u šahu, Juricom Srbišem. Na samom početku našu su školu predstavili Mali folklor i Tamburaši koje su pripremali učiteljica Lara Tuk i Ištvan Seleši. Nastupila je plesna skupina koju je uvježbala učiteljica Ana Milković. Najbolji literarni rad na temu Svijet po mom napisala je i pročitala Josipa Silner pod vodstvom nastavnice Anđelke Puškarić.

Osim Jurice, gosti sportaši bili su nogometaši Slaven Belupa, Antun Marković i Petar Brlek. Pomagali su u provedbi natjecanja u osam disciplina, pod budnim okom učenika sudaca: Sanje Peradinović, Marijane Ljulj, Nikoline Košćak, Marka Rajnovića, Franje Blažičevića, Kristine Blažević, Sandija Kocijana i Davida Brođanca. Nakon svih provedenih natjecanja, prvaci naše škole su Kristijana Nikolić Kajić i Kristijan Kovačević. Svi im od srca čestitamo i želimo da se što prije ponovo okušamo u superzabavnom, dinamičnom Lino Višebojcu!