« Travanj 2024 »

Schooltime
Autor: Dražen Kostanjevac, 12. 6. 2023.

6. lipnja u našoj školi održan je „Schooltime“, natjecanje u pjevanju. Učenici su nastupili u dvije kategorije, za razrednu i predmetnu nastavu. U obje kategorije bilo je po pet natjecatelja. Ove godine po prvi put imali smo i međuškolsko natjecanje, tako da su se uz naše učenike u kategoriji predmetne nastave natjecale i učenice iz Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića iz Gornjeg Bazja. O pobjednicima je odlučivao žiri koji je bio sastavljen od učitelja i učenika. Prije samog početka natjecanja nastupio je zbor iz Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića iz Gornjeg Bazja s pjesmom „Pjesma mira“. Program ovogodišnjeg natjecanja vodili su učenici naše škole Larisa Viljevac i Mihajlo Marčetić.

Više o svemu pročitajte klikom na "opširnije".

Čestitamo svim izvođačima i veselimo se sljedećem „Schooltimeu“.

U razrednoj nastavi treće mjesto zauzele su prijateljice Tia Kaladić i Zara Gojević Zrnić (1. razred) koje su otpjevale pjesmu Brune i Veronike Krajcer "Sve će biti dobro". Drugo mjesto zauzela je Nikol Rengel (4. razred) s zahtjevnom pjesmom Regine Spector „Two birds“, a prvo mjesto osvojila je Ema Žeravica (2. razred) koja je pobijedila s pjesmom Mije Dimšić „Sunce, oblak, vjetar“.

U predmetnoj nastavi treće mjesto osvojila je Mateja Žeravica (5. razred) s pjesmom Učiteljica „Luda kuća“. Drugo mjesto osvojila je Lucija Ribić (5. razred) iz Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje koja je otpjevala pjesmu Božje pobjede "Dubine", a prvo mjesto osvojila je Petra Topić (8. razred) iz Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje. Ona je nastupila s pjesmom grupe Vranac „Dotakni me pogledom“.

Kao točka iznenađenja nastupila je učenica glazbene škole Tena Blažević koja nam je na glasoviru odsvirala zanimljivu Etidu Henrija Ravina